Bělení zubů Praha 6V rámci služeb estetické stomatologie nabízíme profesionální bělení zubů přípravky firmy YOTUEL®. Patentované složení bělicího systému  YOTUEL® zabraňujíce zvýšení citlivosti zubů při zachování maximální účinnosti. 
Patentované složení YOTUEL® obsahuje: XYLITOL, FLUORID, DRASLÍK, remineralizuje zubní sklovinu a zabraňuje zvýšení citlivosti zubů. Účinnost a vlastnosti bělicího systému dokládá řada studií z universit a předních světových klinik.

 

Pokročilý profesionální bělící systém YOTUEL®:

  • posiluje mikrotvrdost zubní (díky obsahu fluoridu a xylitolu)
  • patentované složení zabraňuje citlivosti zubů
  • během bělení se po celou dobu pH pohybuje v neutrálním prostředí

V rozporu s médii a tlakem mnoha reklam na bělící prostředky je často obtížné a někdy i takřka nemožné dosáhnout absolutně bílých zubů. Každý jednotlivý zub má ve srovnání s ostatními své charakteristické barevné zbarvení - špičáky mají vždy nejžlutavější nádech.

Pokud zuby vybělíme příliš intenzivně a stejnoměrně, dosáhneme tím poněkud umělého vzhledu. Jednolitě bílé zuby působí na první pohled synteticky. Nic se dle našeho soudu nemá přehánět, a to nejen vzhledem k estetice přirozeného vzhledu, ale také s ohledem na zdraví našeho chrupu a dásní.

Proto raději neexperimentujte s bělením v obchodních domech a zakoupení zázračného bělení na internetu. Můžete si Váš chrup nevratně poškodit!!! 

Ptáte se, jak je možné, že "celebrity" mají tak bílé zuby? Věřte, že ve většině případů se jedná o keramické fasety, popřípadě jinou invazivní metodu a ne o pouhé bělení zubů. 

Proto jsme připravili pro naše klienty bělení s přirozeným výsledkem, bez citlivosti a rizika poškození zubní skloviny! 

UPOZORNĚNÍ: Před bělením je nutné posoudit zda stav chrupu bělení umožňuje. Zuby i dásně musí být zcela zdravé, nepoškozené, bez umělých zubních náhrad a projevů zánětů nebo krvácivosti. Před vlastním bělením je  nezbytné vykonat ústní hygienu a dokonale odstranit nečistoty, zubní kámen, pigmentaci a zubní plak.

Cílem bělení není stav nepřirozeně bílých zubů. Podle zásad estetiky by odstín zubů neměl být bělejší než oční bělmo.

 

Objednejte se