Martin Svarc

Ve světě stomatologie se pohybuji již více než 20 let. Za tu dobu jsem poznal stovky stomatologických ordinací a klinik. Řadu z nich jsem pomáhal budovat nebo jsem se podílel na jejich rozvoji

Tyto získané zkušenosti mne nakonec vedly k nápadu vytvořit vlastní stomatologické pracoviště. Takové, kde je pacient skutečným klientem. Kde je špičková péče a vstřícný personál samozřejmostí, stejně jako moderní vybavení a příjemné prostředí.

Na Vás je posoudit, nakolik se to mně a mému týmu podařilo.

Martin Švarc, majitel

 

 


Na čem stavíme

Příjemné prostředí

Najdete nás v samotném centru Dejvic na Vítězném náměstí. Přejeme si, abyste se u nás cítili dobře, proto má naše čekárna navodit pocit příjemné kavárny s galerií. Můžete si u nás dát šálek kávy nebo čaje. Prostory jsou klimatizovány. Jistě také oceníte možnost zaplatit kartou a připojit se k internetu.

Nekompromisní hygiena

Naše pracoviště je od počátku navrženo tak, aby umožňovalo dodržet maximální úroveň hygieny. Prostory a veškeré vybavení je snadno dezinfikovatelné. Nástroje jsou sterilizovány v parním sterilizátoru. Filtrujeme vodu, abychom z ní odstranili všechny nežádoucí složky.   Děláme maximum pro bezpečnost pacientů.

Špičková péče

Při ošetření používáme moderní postupy a materiály v souladu s nejnovějšími trendy stomatologie. Důraz klademe také na šetrnost ošetření. Naším cílem je kvalitní, dlouhodobý výsledek s vysokou estetikou. Více odborností na jednom místě usnadňuje komunikaci a zlepšuje kvalitu péče. Klademe důraz na neustálé vzdělávání personálu.

Prevence je základ

Základem moderní stomatologie je prevence, proto je nedílnou součástí našeho pracoviště ordinace dentální hygieny.  Naučíme Vás, jak správně pečovat o ústní dutinu a doporučíme vhodné profylaktické pomůcky které si u nás můžete zakoupit. Pohlídáme za Vás termín další návštěvy dentální hygieny či preventivní prohlídky.

Pacient je středem našeho zájmu

Jsme připraveni k otevřené komunikaci a osobnímu přístupu. Samozřejmostí je stanovení léčebného plánu při první návštěvě a celkové cenové kalkulace. Navrhovaný způsob léčby Vám srozumitelně vysvětlíme. Ošetříme celou Vaši rodinu, včetně dětí.

Moderní vybavení

Stomatologie je technologicky náročný obor, který se velice rychle vyvíjí. Naše ordinace jsou vybaveny špičkovými přístroji – stomatologickými soupravami počínaje a diagnostickými přístroji konče. Více o vybavení...

Previous Next Play Pause

 

Proč Salvadora?

Salvadora persica 2Přírodní kartáčky vytvořené z kořene nebo větvičky stromu Salvadora Persica, jsou užívány pro ústní a zubní hygienu již tisíce let.  Salvadora je známa pro své léčivé a preventivní schopnosti. Kartáčky obsahují antimikrobiální látky, které omezují růst bakterií a tvorbu zubního plaku, působí proti zánětům a krvácení dásní, při čištění a bělení zubů. Tímto příběhem jsme se nechali inspirovat.

 

 

 

 

Fotogalerie

 

 

Objednejte se