Ordinace Salvadora Praha 6

Stomatologická ordinace Salvadora se nachází v Praze 6 v centru Dejvic na Vítězném náměstí.

Přejeme si, abyste se u nás cítili dobře, proto má naše čekárna navodit pocit příjemné kavárny s galerií. Můžete si u nás dát šálek kávy nebo čaje. Prostory jsou klimatizovány. Jistě také oceníte možnost zaplatit kartou a připojit se k internetu.

 

Hlavní výhody naší ordinace

  • Příjemné prostředí, přejeme si, abyste se u nás cítili dobře, proto má naše čekárna navodit pocit příjemné kavárny s galerií. Můžete si u nás dát šálek kávy nebo čaje. Prostory jsou klimatizovány. Jistě také oceníte možnost zaplatit kartou a připojit se k internetu.
  • Hygiena a bezpečí, prostory a veškeré vybavení je snadno dezinfikovatelné. Nástroje jsou sterilizovány v parním sterilizátoru. Filtrujeme vodu, abychom z ní odstranili všechny nežádoucí složky. Děláme maximum pro bezpečnost pacientů.
  • Špičková péče, používáme moderní postupy a materiály v souladu s nejnovějšími trendy stomatologie. Důraz klademe také na šetrnost ošetření. Naším cílem je kvalitní, dlouhodobý výsledek s vysokou estetikou. Více odborností na jednom místě usnadňuje komunikaci a zlepšuje kvalitu péče. Klademe důraz na neustálé vzdělávání personálu.
  • Prevence je nedílnou součástí našeho pracoviště ordinace dentální hygieny. Naučíme Vás, jak správně pečovat o ústní dutinu a doporučíme vhodné profylaktické pomůcky které si u nás můžete zakoupit. Pohlídáme za Vás termín další návštěvy dentální hygieny či preventivní prohlídky.
  • Komunikace a osobní přístup, samozřejmostí je stanovení léčebného plánu při první návštěvě a celkové cenové kalkulace. Navrhovaný způsob léčby Vám srozumitelně vysvětlíme. Ošetříme celou Vaši rodinu, včetně dětí.
  • Moderní vybavení, ordinace je vybavena špičkovými přístroji – stomatologickými soupravami počínaje a diagnostickými přístroji konče.

 

Poskytované služby v ordinaci Salvadora

 

Služby dentální hygieny:

loading...

 

Služby stomatologické péče:

loading...

 

Služby stomatochirurgie:

loading...
loading...

 

Objednejte se