Novinky v Novinkach

Při návštěvě u nás si můžete pořídit kvalitní produkty pro péči o zuby. Nabízíme osvědčené zubní kartáčky, zubní pasty a další doplňky v péči o chrup.
Vhodné pomůcky Vám pomůže vybrat náš kvalifikovaný personál na základě potřeb a stavu dutiny ústní.

Paro SliderNOVINKA - paro® slider - Interdentální revoluce!

Zdlouhavé a namáhavé úsilí najít správnou polohu mezizubního kartáčku je minulostí. Inovativní paro®slider umožňuje, i se zavřenými ústy, jednoduše a efektivně vyčistit mezizubní prostor jako nikdy předtím.
Měkkým a anatomicky tvarovaným koncem snadno ucítíte mezizubní prostor. Jemným pohybem jezdce mezizubní kartáček plynule vklouzne do mezizubního prostoru a důkladně ho vyčistí.

Vědci společnosti paro® společně se stomatology a zubními hygienistkami vyvíjeli revoluční a unikátní systém pro čištění mezizubních prostor několik let.

Kartacky Paro 2paro® klasické zubní kartáčky - dva kartáčky v jednom

Tenký krček a unikátní dlouhá rukojeť s diamantovým tvarem zaručují správné nastavení a použití mezinárodně proslulé série paro® klasických kartáčků. Perfektně zakulacené nylonové štětinky umožnují intenzivní čištení a zároveň jsou jemné k dásním.
Exkluzivní paro® isola F jednosvazkové kartáčky je možné připevnit na konec rukojeti kartáčku. Jedním kartáčkem tak zcela vyčistíte své zuby a namasírujete dásně i v težko dostupných místech.

paro klasické kartáčky jsou dostupné v různých tvrdostech: středně měkké (M), měkké (S), extra jemné / ultra měkké (exS).

Dostupné velikosti paro® karáčků:Kartacek Paro S39

paro exS39 / S39 / M39 – standardní velikost
paro S43 / M43 – kompaktní hlava kartáčku
paro S27L / M27L – malá úzká hlava kartáčku
paro M27 – malá, úzká hlava kartáčku s krátkou rukojetí

Mezizubni kartacky TepeTePe® - mezizubní kartáčky

Ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem záňetů dásní. Proto jsou tu mezizubní kartáčky Tepe, speciálně navržené pro efektivní čištění mezizubních prostor. Mezizubní kartáčky jsou také používány pro čištění implantátů a ortodontických aparátů.

Mezizubni kartacky Tepe Angle

Vždy je důležité zvolit správnou velikost mezizubního kartáčku, často lze používat i více velikostí. Správnou velikost zubního kartáčku / kartáčků Vám vybere dentální hygienistka.

Varianta Angle je zahnutá do pravého úhlu pro jednoduché dosažení zejména zadních mezizubních prostorů ze strany patra i jazyka.

Značka TePe nabízí i speciální mezizubní kartáčky s velmi jemnými vlákny. Tyto mezizubní kartáčky doporučujeme používat, pokud máte citlivé dásně.

 

air lift spatny dech sortiment 2air-lift® - sortimet produktů pro okamžitou eliminaci zápachu z úst

Patentovaná kombinace extra panenského olivového oleje a olejů ze středomoří, xylitolu a floridu odstraňuje zápach z úst a pečuje o zdraví zubů.

Air-lift sprej 15 ml - eliminuje zápach v ústní dutině, ideální balení do kapsy
Air-lift kapsle 30 ks - jediný produkt,který působí zevnitř, účinek trvá až 4 hodiny, snadno se polyká
Air-lift žvýkačky 12 ks - žvýkejte po jídle, nebo pokud není možné si vyčistit zuby
Air-lift zubní pasta 50 ml - eliminuje zubní plak a zlepšuje zdraví dásní, bohatá na xylitol a 100% aktivní fluorid, pro boj se zubním kazem, pro každodenní použití
Air-lift ústní voda 250 ml - bez alkoholu, osvěžující mátová příchuť, pro každodenní použití

Youtuel Belici ProfylaxeYOTUEL® - chrání a bělí každý den

Patentovaná kombinace složek pro maximální efektivitu zubního bělení a současnou ochranu zubů.

Díky xylitolu, přirozené složky z březového dřeva, a obsahu fluoridu chrání proti zubnímu kazu a mikroerozím. Obsažené pyrofosfáty a proteolické enzymy čistí inteligentně a selektivně eliminují zubní plak a kámen. Díky obsahu draslíku snižuje citlivost na studené, sladké, kyselé a hořké. Bohaté na xylitol a fluorid chrání a bělí zuby každý den.

Yotuel all-in-one – bělící pasta s karbamid peroxidem v bezpečné koncentraci působí ve třech krocích, bělí, ničí bakterie a opravuje sklovinu. Cena nejlepší pasta v UK
Yotuel PHARMA s B5 – bělící pasta 50 ml a bělící dentální žvýkacky 12 ks – posilují dásně a zabraňují jejich citlivosti
Yotuel bělící ústní voda – bělí a zároveň osvěžuje dech, bojuje proti plaku a zubnímu kazu

Zubni Kremy EnzymelENZYMEL® - Síla enzymů ve vašich ústech!

Enzymatická červená řada ENZYMEL® PARODONT je vhodná pro dlouhodobé používání při mnoha potížích v dutině ústní. Směs proteolytických enzymů výrazně zlepšuje slizniční obranyschopnost, urychluje ústup zánětů, zmenšuje otok a navíc narušuje povrch bakterií v zubním plaku.
Zubní pasta je určena ke každodenní a dlouhodobé péči o dutinu ústní. Ústní gel významně prodlužuje pozitivní účinky proteolytických enzymů.

Modrá řada ENZYMEL® INTENSIVE 35 je určena pro zánětlivé stavy, které jsou provázeny bakteriální infekcí. Kombinaci proteolytických enzymů a antibakteriální látky chlorhexidin je 4x efektivnější než produkty obsahující pouze chlorhexidin.
Zubní pasta s chlorhexidinem je určena až k 8 týdennímu použití. Ústní gel významně prodlužuje pozitivní účinky proteolytických enzymů.

 

 

 

 

Dokončili jsme pro Vás další ordinaci. Koncepce ordinace vychází z principu otevřené komunikace a osobního přístupu. Při plánování léčby se můžete pohodlně posadit a konzultovat tak plán léčby v přirozené poloze a vše sledovat na velké obrazovce. Splnění přísných nároků na hygienu a preciznost ošetření jsou pro nás samozřejmostí.

Při návštěve u nás si můžete pořídit kvalitní produkty pro péči o zuby. Nabízíme osvědčené zubní kartáčky, zubní pasty a další doplňky v péči o chrup. Vhodné pomůcky Vám pomůže vybrat náš kvalifikovaný pesonál.

Díky našemu modernímu informačnímu systému jsme pro Vás zprovoznili online rezervace. Sami si tak z dostupných termínů můžete vybrat vyhovující den a čas ošetření. Vybraný termín Vám navíc dva dny před návštěvou připomeneme prostřednictvím SMS zprávy.